Somon DNA Gençlik Aşısı

Somon DNA Gençlik Aşısı Ankara

Cilt; yer çekimi, çevresel ve kalıtsal faktörlerden doğrudan etkilenen bir bölgemiz. Cildimize doğal yollarla ne yaparsak yapalım bazen hiçbir şekilde fayda etmez, fayda etse de sonuçlar kalıcı olmaz. Cildinin eski parlaklığını özleyen ve sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenler ise günümüzde çeşitli kozmetik uygulamalarını denemektedir. Ancak, son yıllarda gittikçe popülerleşen ve yaptıranların son derece memnun kaldığı SOMON DNA GENÇLİK AŞISI, cilt yenileme özelliği sayesinde cilt problemlerini yok ederken cilde tazelik katıyor. Ankara’da Op. Dr. Tuba Hilal Güçlü olarak tarafımdan sıkça uygulanan Somon DNA Gençlik Aşısını, ünlüler de düzenli olarak yaptırıyor.

Ankara Somon DNA Gençlik Aşısı | Gençlik Aşısı İle Yaşınızı Göstermeyin!

Somon DNA Gençlik Aşısı tekniğinde, saf hyaluronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen DNA molekülleri kullanılarak ciltte hücre yenilenmesi sağlanır ve bu yöntem özellikle son dönemlerde son derece popüler olan bir cilt gençleştirme yöntemidir.

Bu yöntem gençlik aşısı adıyla da bilinmektedir. Hızlı canlandırma ve gençleştirme etkisi sebebiyle kişiler tarafından sıklıkla talep görmektedir.

Somon DNA Gençlik Aşısı Ne İçin Kullanılır?

Günümüzde kadın erkek fark etmeksizin herkes “baby face” trendini yakalamak istiyor. Makyaj ürünleri ile bu görüntü elde edilse de makyaj sonrası yüzün eskiye dönüşü elbette kadınları rahatsız ediyor. Daha parlak, sıkı ve canlı bir cilde “kalıcı bir şekilde” sahip olmak isteyen herkes; Somon DNA Gençlik Aşısı ile istediğini kolaylıkla elde edebiliyor. Somon balığının sperminde gizlenen bu mucize sonuç ise sadece aşı uygulamasından çok kısa bir süre sonra ortaya çıkıyor.

  • Cilt gençleştirme
  • Cilt yenileme
  • Yüzeysel kırışıklık giderme
  • Yeni kırışıklık oluşumunu önleme
  • Sarkmaların giderilmesi
  • Cilt lekelerini azaltma
  • Sivilce izleri
  • Sivilce oluşumunu önleme tedavileri için kullanılır.

Somon DNA’nın Cilde Faydaları Nelerdir?

Bu yöntem ciltte ekstra nemlenme sağlar. Somon DNA’nın içerisinde yüksek miktarda hyaluronik asit bulunur. Hyaluronik asit de cilt nemlendirmede son derece etkili bir maddedir. Cildi daha canlı ve parlak göstermeye yardımcı olur. Bunu da içeriğindeki vitaminler, minareller, aminoasitler, proteinler, inorganik tuzlar gibi faydalı içeriğiyle sağlar. Ayrıca ciltteki kolajen yapımını uyarır.

Somon DNA Aşısı’nın içeriğinde bulunan temel madde somon balığı DNA’sıdır. Somon balığı DNA’sı, yapı olarak insan DNA’sına en çok benzeyen DNA’dır. Bu nedenle de kolajen yapımında çok etkilidir. Kişinin cildi yaklaşık 3-4 ay içinde sıkılaşarak daha dolgun bir görünüme kavuşur.

Somon DNA aşı tedavisi, anti-aging amacıyla yani yaşlanma karşıtı etkisi sebebiyle ciltteki ince çizgilerin giderilmesi için de sıklıkla uygulanmaktadır. Bunun yanında, çok kuru bir cilde sahip olan kişilerde, cilde nem vermesi amacıyla da uygulanabilir. Somon DNA gençlik aşısı, istisnasız herkese uygulanabilir.

Gençlik Aşısı (Somon DNA) Nasıl Yapılır?

İki aşamalı bir tedavi olan SOMON DNA GENÇLİK AŞISI, hazırlık evresinden geçirildikten sonra deri altına enjekte edilir. Gençlik etkisinin elde edilmesi amacıyla hazırlık evresi süresince beklenir ve daha sonra deri altına somon sütü, spermi ve diğer bileşenler karışım haline getirilip enjekte edilir. Saf hyaluronik asit içeren Somon DNA Gençlik Aşısı, cildin ideal nem dengesini sağlama konusunda oldukça iddialı sonuçlar veren bir uygulamadır.

Sigara, alkol, UV ışınları gibi cilt üzerinde etken rol oynayan faktörlerin sebep olduğu estetik problemler de Somon DNA Gençlik Aşısı ile kısa sürede ciltten silinir.

Anestezi tekniklerine gerek duyulmayan Somon DNA Gençlik Aşısı, hastanede yatmayı da gerektirmez. Pansumansız bir işlem olan Somon DNA Gençlik Aşısı sonrası kişi, günlük rutinine dönebilir ve rahatlıkla çalışabilir.

Gençlik Aşısı (Somon DNA) Kimlere Uygulanmaz?

Her kozmetik uygulama gibi Gençlik Aşısı uygulaması da birtakım kişiler için uygun değildir. Somon sütü ve spermi haricinde insanın kendi vücudunda bulunan bileşenlerin karışımı ile elde edilen Somon DNA, risksiz bir uygulama olarak görülse de gebeler için risklidir. Felçli hastalara yâda felç geçirme riski bulunan hastalar için de yine SOMON DNA uygulanması önerilmez.

Damar tıkanıklığı, kalp hastalığı ve diyabet gibi kronikleşen hastalığa sahip kişilere de Somon DNA Gençlik Aşısı uygulanması önerilmez. Ayrıca; kan pıhtılaşması ile ilgili sorun yaşayan danışanlara da Somon DNA Gençlik Aşısının uygulanması da yine önerilmemektedir.

Somon DNA Gençlik Aşısı Ücretleri Ne Kadar?

Günümüzde Somon DNA Gençlik Aşısı uygulaması için fiyat skalaları değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise doktorun uzmanlığı, şehir, aşının tekrarı ve elbette diğer kombin kozmetik uygulamalar. Ankara’da Somon DNA Gençlik Aşısı uygulaması yapan Op. Dr. Tuba Hilal Güçlü ile yani benimle görüşerek Somon DNA Gençlik Aşısı fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilir ve dilediğiniz zaman uygulamayı yaptırabilirsiniz.

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi