İple Yüz Askı Uygulaması

İple Yüz Askı Uygulaması Ankara

İple yüz askı uygulaması, yüz gençleştirme uygulamaları arasında yer almakta ve hem erkekleri hem de kadınları memnun eden sonuçları sunabilmektedir. Güvenli bir yöntem olarak atfedilen iple yüz askı uygulaması, hızlı sonuç vermesiyle de tüm beğenileri toplamaktadır. Plastik ve estetik cerrahların yüz germe ve gençleştirme konusunda sıkça başvurduğu bir yöntem olan ip askı ile yüz gençleştirme yöntemi, sarkık yanak ve çene görünüşünü yok etmek için oldukça ideal sonuçlar verebilmektedir. Elastikiyeti gitmiş bölgeleri tekrar eski pozisyonuna getirmek için kullanılan iple yüz askı uygulaması, PDO ameliyat iplikleriyle yapılmaktadır. Cildin altına ağ gibi yerleştirilen PDO iplikleri, kişinin yüzüne veyahut vücudunun hiçbir yerine bir zarar vermemektedir. Ankara’da iple yüz askı uygulaması alanında hizmet veren Op. Dr. Tuba Hilal Güçlü olarak ben yüz bölgenizdeki kırışıklık veya sarkıklık gibi tüm deformasyonları çözüme kavuşturmaktayım.

İp Askıyla Yüz Gençleştirme Nedir?

İple yüz askı uygulaması, kılçıklı ve kalın iplerin bir kanül yardımıyla yüzde bulunan sarkık ve deforme olmuş alanlara yerleştirilmesi ve daha sonra da belirli bölgelerde askıya alınması işlemine verilen isimdir.

İple Yüz Asma Kimler İçin Uygundur?

Ameliyatsız yüz gençleştirme teknikleri arasında yer alan iple yüz asma uygulaması, genelde ciltte elastikiyet kaybına bağlı olarak gelişen sarkmaları gidermek için tercih edilir. Yaşı ilerleyen ve çok derin kırışıklıklara sahip olan hastalara uygulanması öngörülen iple yüz askı işlemi, iyileşme süresi çok daha uzun olan operasyonlara kıyasla daha hızlı iyileşme vaat etmektedir. Post- operatif sıkıntılardan da danışanlarını uzak tutmak isteyen estetik ve plastik cerrahları, iple askı ile yüz gençleştirme tekniğini hastalarına güvenle önermektedir.

İple Yüz Asma Nasıl Gerçekleştirilir?

Yüzde gerginlik, gençlik ve sertlik isteyen tüm hastalara önerilen iple yüz asma uygulaması, muayenehane şartlarında gerçekleştirilmektedir. Genel olarak lokal anestezi altında yapılan iple yüz asma işlemi, plastik cerrahlar tarafından ön muayene sonrasında karar verilip gerçekleştirilmektedir. Hastanede yatmayı dahi gerektirmeyen iple yüz asma uygulaması, PDO iplikleri yani poliproplen iplikler ile yapılmaktadır. Alerjik reaksiyon riski çok düşük olan bu PDO iplikleri, yüz bölgesinde belirlenen sarkmaların derecesine, konumuna ve derinin durumuna göre tasarlanarak, yerleştirilir.

İp Askı ile Yüz Gençleştirme Sonrası Süreç Nasıl İlerler?

Cerrahi işlemler bilindiği üzere gerek riski gerekse de post- operatif sıkıntıları açısından hastaları korkutmaktadır. Cerrahların da oldukça kolayına gelen iple yüz askı uygulaması, cerrahi yöntemlerden çok daha avantajlı bir işlemdir. Yüzde yer alan tüm kırışıklıklara ve sarkıklıklara uygulanabilen iple yüz askı uygulaması, ameliyatsız seçeneklere nazaran daha çok talep görmektedir.

İp askı ile yüz gençleştirme estetiği olarak da anılan iple yüz askı uygulaması, hiçbir şekilde risk taşımadığı için herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

  • İple yüz askı uygulaması sonrası hasta, eve direkt olarak taburcu edilir.
  • Aynı gün günlük aktivitelere dönmeye izin veren iple yüz askı uygulaması sonrası hastaya, ağzını çok açmaması gerektiği bildirilir.
  • İp askıyla yüz gençleştirme işleminden sonraki 3 hafta boyunda yüz üstü yatılmaması gereklidir.
  • Yüz bölgesine dokunulmaması gerektiği ve abartılmış mimiklerden kaçınılması gerektiği mutlaka hastaya bildirilir.
  • İple yüz askı uygulaması sonrasında morluk ya da kızarıklıklar gözlemlenir ki bu normal olarak karşılanmalıdır.
  • İp askıyla yüz gençleştirme uygulaması yaptıranlar, cerrahının önerdiği şekilde ilaçlarını düzenli olarak almalı ve kontrollerine gitmelidir.

İp Askı ile Yüz Gençleştirme Ücretleri Ne Kadar?

Yüz gençleştirme uygulamaları arasında gitgide popülerleşen ip askıyla yüz gençleştirme işlemi, ünlüler tarafından sıkça yaptırılmaktadır. Hızlı iyileşme ve çok az post- operatif olgusuyla ip askıyla yüz gençleştirme uygulaması, kısa sürede iyileşme vaat etmektedir. Ankara’da Op. Dr. Tuba Hilal Güçlü olarak tarafımdan sıkça uygulanan ip askıyla gençleştirme işlemi, çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Doktorun uzmanlığı, teknikler, kombin işlemler gibi birçok faktör; iple yüz askı uygulaması fiyatları konusunda doğrudan etkili olmaktadır. Siz de benimle görüşerek iple yüz askı uygulaması ücretleri hakkında bilgi alabilir ve ön muayene için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi