Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Çok değerli Tuğba doktor ,inanılmaz eli becerikli,işinde çok iyi ve güven veren bir hekim… Eli o kadar hafif hiç bir şekilde hissedilmiyor..Kendimi hem güler yüzüyle hem de becerikli elleriyle çok güvende hissettim.. Çok teşekkürler💐 alışkanlık yapan ve değistiremeyeceğiniz bir adres

A.Ö.K.

Bu alanda farkını hissedebileceğiniz isim kendisi. Her daim güleryüzle bizlerle muhattap oluşu, arkadaş gibi tavsiye verip aynı zamanda çok profesyonelce yorumlarıyla pişman olmayacağınız bir doktor. Her zaman ilgiyle sizi dinleyecektir.

E.T.

İşini titizlikle yapan başarılı bir doktor.güler yüzü ile hastalarının her zaman yanında.başarılar diliyorum.

M.S.

Tuba hanımın her zaman neşeli olmasi, ilgili olmasi gayet rahat hissettiriyor. Yanindayken kendi yorumlariyla da icinizde pek bir kusku kalmiyor, gonul rahatligiyla guvenebilirsiniz, kendisine basarilar

E.Y.

İlk defa yaptırdığım için şüphelerim vardı ama tuba hocayla konuştuktan itibaren bana gayet profesyonel olduğunu ve öyle olduğunu kanıtladı, o yüzden gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Aklımdaki soru işaretlerini giderip benimle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

N.T.

Tek kelimeyle harika herkese tavsiye ederim.

M.G.

Tuba hoca uzun süredir tanıdığım güleryüzlü, naif, işinin ehli mükemmel bir insandır. Gönül rahatlığı ile kendinizi ellerine teslim edebilirsiniz.

N.K.

Burun dolgumu, botoksumu Tuba hanım yaptı çok memnunum amaliyat olmaktan kurtuldum aynaya baktıkça kendime olan sevgim saygım arttı adeta. Kuzenime de bişektomi amaliyatı yaptı amaliyat sonrası takibi ilgi alakası çok iyiydi hiçbir komplikasyon gelişmedi. Klinik olarak da çok güler yüzlü biri çay ve kahvenin yanında verdikleri küçük ikramlar da aynı şekilde. En iyisini en güzeli için kesinlikle tuba hanım .

O.B.

Tanidigim en tatli doktorlardan ,cok ilgili eli cok hafif güvenerek gidebileceginiz sayili doktorlardan.

E.E.

Doktor tuğba hanıma dün bişektomi ameliyatı oldum. Verdiği güven herşeyi tane tane açıklamasıyla bana iyi doktorda var dedirtti. Sürekli erteliyordum fakat keşke daha önce tuğba hanımı bulsaymışım dedim. Ameliyattan çıktıktan sonra ağrım bile olmadı eli o kadar hafif ki vurduğu anestezi iğnesini bile hissetmiyorsunuz öyle söyleyim🙈 güle oynaya çıkıyorsunuz ameliyattan ☺️ Kendinizi emin ellere bırakmak istiyorsanız tuğba hanımla görüşmeden estetik ameliyatları olmayın derim❤️ Ameliyattan sonrada sizinle ilgilenmeyi bırakmıyor asla her şey için çok teşekkür ederim 🙂

İ.K.

Tuba hoca herkesin güvenle tercih edebilecegi isinde uzman bir doktor. Ayni zamanda kibar, nazik ve çok iyi bir insan. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

A.L.

Kendisine çok teşekkür ediyorum ve çok güzel ilgileniyor ve işini en güzel şekilde uyguluyor ben ve eşim kendisine devamlı olarak gidiyoruz ve çok memnunuz

A.T.

Çok memnun kaldım Ankara’daki en iyi plastik cerrah diyebilirim ilgi alaka ve güler yüzlü aynı zamanda klinik çok tatlı özellikle çay kahve yanındaki ufak hediyelerine bayıldım adeta .

A.A.


Yorumunuzu Gönderin!

    WhatsApp chat
    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi